+38 (097) 685-46-96

Про агентство

Пориньте у незабутню подорож з туристичною агенцією “Anex Tour” і Ви відчуєте суттєві переваги, дружню підтримку  та якісний сервіс!

Наша Туристична компанія – це відпочинок для тих, хто цінує якість і комфорт. За час нашої роботи, ми зарекомендували себе як стабільна та надійна компанія, що постійно розвивається.Багато готелів ми бачили на власні очі, тому впевнені в тому, що пропонуємо нашим клієнтам! Наше завдання задовольнити своїх туристів новими напрямками та цікавими турами. Ми завжди підходимо індивідуально до кожного клієнта та враховуємо всі побажання наших туристів!

Чесні ціни

Ми підбираємо тури таким чином, щоб Ви отримали найкращий відпочинок за мінімальну вартість.

Надійні партнери

Ми працюємо з кращими туроператорами, які за роки роботи підтвердили свою надійність та професіоналізм.

Сервіс 24/7

Наші менеджери з Вами на зв’язку 24/7 до та під час туру, щоб зробити Вашу відпустку ідеальною.

Подорожуйте вигідно

Чому обирають нас?

Нашим клієнтам і партнерам ми гарантуємо швидке та якісне обслуговування. Маючи значний досвід роботи у сфері надання туристичних послуг, наша компанія постійно працює над підвищенням якості туристичного продукту. Наша пристрасть – організовувати подорожі та дарувати незабутні спогади людям. Пропонуємо Вам переконатися в цьому, довіривши свій відпочинок професіоналам!

Наші послуги на сьогоднішній день не обмежуються тільки продажем путівок та екскурсій.Важливою також є допомога в оформленні документів на в’їзд в інші країни, оскільки самостійно отримати візу буває досить складно. Та й інші аспекти забезпечення комфортної та безпечної поїздки – проживання, переїзди всередині країни, підбір рейсу – також вимагають допомоги професіонала.

Наше туристичне агентство відноситься до свого завдання організувати відпочинок з великою відповідальністю. Ми ретельно підходимо до формування «продуктового» портфеля, який включає пропозиції для різних цільових аудиторій – від бізнес-класу до економ-класу, від корпоративних запитів великих підприємств до організації відпочинку для маленької сім’ї.

Вибір завжди залишається за Вами. Клієнти турагентства можуть скористатися пакетною послугою, або ми оформимо індивідуальний тур, в повній відповідності з Вашими побажаннями. Саме ми допоможемо Вам заощадити не тільки гроші, але і цінний час, який краще витратити на купання в морі або просто поніжитися під гарячим сонечком.

Звернувшись до нас, Ви отримуєте повну підтримку, починаючи від підбору туру і закінчуючи радою про те, що взяти з собою в подорож. Ми турбуємось про Вашу безпеку та комфорт протягом всієї вашої подорожі і допомагаємо в будь-яких складних ситуаціях. Ви можете зателефонувати нам, та отримати відповіді на Ваші питання, або написати нам на e-mail, після чого ми обов’язково зв’яжемось з вами.

Що кажуть наші клієнти?